Zima 2019/2020 katalog wycieczek firmowych

Biuro Turystyczne Horyzont

Jesteśmy organizatorem
wycieczek firmowych i imprez integracyjnych dla firm.

Doświadczenie, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo organizowanych przez nas wyjazdów powoduje, że
co roku z naszych usług korzysta kilkuset klientów.

Integracja i wypoczynek

Przygotowane przez nas programy wycieczek firmowych łączą elementy integracji z wypoczynkiem, zabawą i poznawaniem fascynujących zakątków Polski oraz Europy.

Uczestnicy odrywają się od codzienności, dzięki czemu wracają do pracy zmotywowani i z nową energią.

Przemyślane programy

Programy naszych wycieczek układają osoby, które wiele razy odwiedziły dane miejsce. Wiemy, co warto zobaczyć oraz ile czasu poświęcić na poszczególne atrakcje.

Co roku aktualizujemy naszą ofertę na podstawie doświadczeń i przemyśleń poprzednich grup.

Bezpieczeństwo

Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania, a naszych klientów zawsze traktujemy jak równorzędnych partnerów.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem - zapewniamy pakiet ubezpieczeń turystycznych i pełną gwarancję finansową.

Organizujemy imprezy integracyjne i wycieczki firmowe ze wszystkich miast w Polsce.
Nasze oddziały znajdziesz w poniższych miastach:

Poznań | WrocławWarszawaBydgoszczWycieczki jednodniowe

wycieczki jednodniowe

 

Aktywny dzień na rowerach lub kajakach? A może wypad do pobliskiego dużego miasta? Wszystkim zabieganym proponujemy firmową integrację w formie jednodniowych wycieczek.

Sprawdź katalog wycieczek jednodniowych

Wycieczki weekendowe

 

Jeśli możecie pozwolić sobie na 2, 3 dni wolnego, z pewnością zainteresuje Was nasza oferta weekendowa. Najciekawsze zabytki Polski i okolicznych państw, górskie szlaki i bałtyckie plaże na wyciągnięcie ręki!

Sprawdź katalog wycieczek weekendowych

Wycieczki wielodniowe

 

Wycieczki autokarowe trwające 4-7 dni to propozycje dla grup, które chcą bez pośpiechu poznać cuda Europy. Taka podróż z pewnością okaże się wyjątkowym przeżyciem i wzmocni więzi między uczestnikami.

Sprawdź katalog wycieczek wielodniowych


Wycieczki samolotem

wycieczki samolot

 

W naszej ofercie wycieczek samolotem znalazły się zarówno city breaki, jak i kilkudniowe wycieczki do takich państw jak Hiszpania, Malta czy Gruzja. Maksimum wrażeń, minimum czasu przeznaczonego na dotarcie do celu.

Sprawdź katalog wycieczek samolotem

Wycieczki tematyczne

 

Nie macie ochoty na tradycyjne zwiedzanie? Wybierzcie się na kurs nurkowania w Chorwacji, podróż szlakiem kuchni włoskiej, wyprawę kutrem rybackim po Bałtyku... Na naszych wycieczkach tematycznych nie sposób się nudzić!

Sprawdź katalog wycieczek tematycznych

Przygoda

 

W takiej podróży Twoi pracownicy jeszcze nie byli! Zapraszamy na wyprawy w poszukiwaniu przygody, podczas których standardowe atrakcje zastępują niezapomniane przeżycia, aktywny wypoczynek i spotkania oko w oko z naturą.

 Sprawdź katalog wycieczek przygodowych

 

Poznaj Horyzont. Biuro turystyczne, które od ponad 20 lat specjalizuje się w organizacji wycieczek integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników.

O nas

B.T Horyzont logo

 

Horyzont to biuro turystyczne, które od 20 lat organizuje wycieczki firmowe oraz imprezy integracyjne dla pracowników tak małych, jak średnich i dużych przedsiębiorstw. Wybierz jedną z naszych propozycji lub przedstaw nam swój pomysł – my zajmiemy się resztą! 

Nasi piloci


Nasi piloci to prawdziwi pasjonaci – uwielbiają wyjeżdzać! Choć wiele razy byli już w miejscach, w które jeżdżą z naszymi grupami, za każdym razem odkrywają coś nowego i zdecydowanie się nie nudzą. Dbamy, by każdej grupie towarzyszyła osoba przygotowana merytorycznie, energiczna i kontaktowa.