Oferta specjalna

My się zimy nie boimy, a Wy? Wśród naszych tegorocznych propozycji znalazły się między innymi wycieczki na najpopularniejsze jarmarki bożonarodzeniowe Polski i Europy, aktywne wyjazdy narciarskie czy też kilkudniowe pobyty w górach pełne integracyjnych atrakcji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi oddziałami - przygotujemy program dostosowany do Waszych oczekiwań, miejsca wyjazdu oraz budżetu.

Dajcie się porwać białemu szaleństwu! Zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów integracyjnych do najpopularniejszych ośrodków narciarskich w kraju i za granicą. Nie trzeba być wybitnym narciarzem, by taka wycieczka stała się niezapomnianym przeżyciem.

Wyjazdy integracyjne na jarmarki bożonarodzeniowe! W krainie tysiąca światełek, korzennej woni grzanego wina, mieszającej się ze słodkim zapachem gorącej czekolady, nie sposób nie ulec wyczekiwanej przez wszystkich magii Świąt Bożego Narodzenia…

Wolicie wylegiwać się w jacuzzi czy szaleć na zjeżdżalniach? Wybierając jedną z naszych propozycji wycieczek na termy, nie musicie wybierać! Zapraszamy do aquaparków, w których gorąca woda sprzyja zabawie i wypoczynkowi, a zimowa aura odchodzi w zapomnienie.

Tatry, Bieszczady, Karkonosze... Nasze piękne góry zachwycają o każdej porze roku. Szeroki wybór atrakcji i bajkowa sceneria sprawiają, że zimowa wycieczka integracyjna w te rejony staje się niezapomnianą przygodą.

Tradycyjne formy integracji Was nudzą? Spróbujcie wspólnie nowego sportu! Tej zimy zapraszamy w Góry Izerskie na krótki kurs narciarstwa biegowego. Proporcje pomiędzy zajęciami sportowymi a czasem na odpoczynek i integrację dostosujemy do Waszych oczekiwań.