Oferta specjalna

Wykorzystaj długi weekend - świętuj Dzień Edukacji Narodowej w gronie koleżanek i kolegów z pracy. Zapraszamy na 3-dniowe wycieczki dla pracowników szkół do najciekawszych rejonów Polski, jak również za granicę.

Zainteresowani nietypową wycieczką? Proponujemy relaksacyjny weekend w profesjonalnym hotelu SPA. Szeroka gama ośrodków w całej Polsce sprawia, że naszą propozycję jesteśmy w stanie dostosować do dowolnego miejsca wyjazdu.

Jedne z najpiękniejszych polskich gór, owiane legendami, z których najsłynniejsza dotyczy Liczyrzeczpy. Oprócz szlaków górskich znajdziemy tu romantyczną Dolinę Pałaców i Ogrodów oraz unikalne zamki i świątynie. Nieopodal czeka na odkrycie pełen atrakcji Wrocław.

Czechy to niewątpliwie jeden z najciekawszych krajów Europy Środkowej. Pełna nietypowych zabytków oraz urokliwych zakątków Praga z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów z całego świata. Za rogiem czekają historyczne i przyrodnicze atrakcje Czeskiego Raju.

Wiedeń jest uważany za jedno z najpiękniejszych miast Europy, które każdy powinien odwiedzić choć raz w życiu. Zwiedzanie warto połączyć z podziwianiem naturalnego piękna Morawskiego Krasu oraz integracją pracowników w jednej ze słynnych czeskich winnic.

Berlin odrodził się po latach niechlubnej historii uciemiężenia i podziałów. Dziś to centrum kulturalne i rozrywkowe Niemiec, a także mekka koneserów sztuki, dobrej zabawy i życia nocnego. Spójne w swej różnorodności, przyciąga grupy firmowe jak magnes!

Zamieszkiwany przez słowiańską mniejszość dwujęzyczny region wschodniej Saksonii obfituje w przepiękne ogrody, dostojne pałace oraz urokliwe miasteczka. Zarówno Drezno, jak i pobliska Saksońska Szwajcaria, należą do największych atrakcji Niemiec.

Historyczny Gdańsk, nowoczesna Gdynia i tętniący życiem Sopot obfitują w zabytki, muzea oraz nietypowe atrakcje. Jeśli dodać do tego piaszczyste plaże, otrzymujemy świetne proporcje między zwiedzaniem a wypoczynkiem. Zapraszamy do Trójmiasta!

Powstała jak feniks z popiołów po wojennej pożodze, by stać się jednym z najszybciej rozwijających się europejskich miast. Zadziwia turystów połączeniem tradycji z nowoczesnością… Zapraszamy na firmową integrację w samej stolicy.

Kraków z roku na rok odwiedza coraz więcej zagranicznych turystów, których przyciąga historyczny klimat dawnej stolicy Polski i bogata oferta miejsc na wieczorną integrację. To wymarzone miejsce na aktywny wyjazd firmowy z atrakcjami z najwyższej półki!

Region malowniczych wzgórz nad Wisłą jest prawdziwym rajem dla turystów. Podczas firmowej wycieczki do Sandomierza oraz Kazimierza Dolnego wystarczy czasu zarówno na zwiedzanie, jak i degustację trunków w winnicy.

Region nie ma sobie równych pod względem bogactwa folkloru, kuchni oraz architektury. Zielone hale pełne owiec, świeże oscypki prosto z bacówki, góralska muzyka na żywo, zapierające dech w piersiach widoki… A wszystko to w cieniu majestatycznych Tatr.