Wycieczki przygodowe

W takiej podróży Twoi pracownicy jeszcze nie byli! Zapraszamy na wyprawy w poszukiwaniu przygody, podczas których standardowe atrakcje zastępują niezapomniane przeżycia, aktywny wypoczynek i spotkania oko w oko z naturą.

Wycieczka po największym i bodaj najpiękniejszym landzie Niemiec. Oblicze Bawarii tworzą bajkowe zamki, miasteczka z tradycyjną architekturą i barwny folklor… Wszystko to u podnóża wnoszących się niemal 3000 m n.p.m. malowniczych Alp.

Odkryj jedyną w swoim rodzaju mozaikę kulturową oraz zachwycającą naturę jednego z najciekawszych, a wciąż mało znanych regionów naszego kraju – Podlasia. W programie wędrówka po Puszczy Białowieskiej, spływ dziką Biebrzą, wizyty w kościołach, cerkwiach, synagogach oraz meczetach i wiele innych.

W Szkocji przygoda czeka na każdym kroku. Nie będą zawiedzeni ani miłośnicy zabytków, ani pieszych wędrówek wśród zjawiskowych krajobrazów. Jeśli dodać do tego legendy o potworze z Loch Ness oraz oryginalną szkocką whisky w pubach, otrzymujemy wymarzone miejsce na wyjazd firmowy.

Południowo-wschodni kraniec naszego kraju to Bieszczady – góry, którym oddali serca niezliczeni wędrowcy, bardowie i poszukiwacze przygód. Choć nie są tak wysokie i strzeliste, jak Tatry czy Karkonosze, wielu uważa tutejsze krajobrazy za najpiękniejsze w Polsce! Zapraszamy na wyprawę do krainy połonin!