Wycieczki jednodniowe

Aktywny dzień na rowerach lub kajakach? A może wypad do pobliskiego dużego miasta? Wszystkim zabieganym proponujemy firmową integrację w formie jednodniowych wycieczek.

Trudno zliczyć, ile rzek przepływa przez terytorium naszego kraju, ale w odległości krótkiej jazdy autokarem od Waszej miejscowości, z pewnością znajdzie się taka, która nadaje się... na spływ kajakowy! To ciekawa forma aktywnej integracji na łonie natury – polecamy!

Spędź aktywny dzień w gronie koleżanek i kolegów! Wycieczka rowerowa ciekawą trasą w Twojej okolicy to świetna propozycja na niezapomnianą integrację w dobrej cenie. Proponujemy zakończyć dzień zabawą przy ognisku z poczęstunkiem.

W stolicy Wielkopolski z powodzeniem można spędzić miesiąc i nadal każdego dnia odkrywać nowe atrakcje. Zobacz słynne koziołki, skosztuj pyr z gzikiem lub rogala świętomarcińskiego, posłuchaj wielkopolskiej gwary… Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Podczas wycieczki zwiedzimy jedno z najciekawszych miast w Polsce, nadal nieodkryte dla masowej turystyki. Bydgoszcz oczarowuje jedyną w swoim rodzaju architekturą, muzeami i doskonałymi miejscami na relaks w gronie z koleżanek i kolegów z pracy.

„Miasto spotkań” kusi niepowtarzalną atmosferą, ogromem zabytków oraz bogatą ofertą rozrywkową. Od historycznej zabudowy Ostrowa Tumskiego, aż po monumentalną Halę Stulecia, atrakcje czekają na każdym kroku! We Wrocławiu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kraków z roku na rok odwiedza coraz więcej turystów, których przyciąga historyczny klimat dawnej stolicy Polski i bogata oferta miejsc na wieczorną integrację. To wymarzone miejsce na aktywny wyjazd firmowy z atrakcjami z najwyższej półki!

Powstała jak feniks z popiołów po wojennej pożodze, by stać się jednym z najszybciej rozwijających się europejskich miast. Zadziwia turystów połączeniem tradycji z nowoczesnością… Zapraszamy na firmową integrację w samej stolicy.

Berlin odrodził się po latach niechlubnej historii uciemiężenia i podziałów. Dziś to centrum kulturalne i rozrywkowe Niemiec, a także mekka koneserów sztuki, dobrej zabawy i życia nocnego. Spójne w swej różnorodności, przyciąga grupy firmowe jak magnes!

Miasto pierników, Kopernika i gotyku – wprost idealne miejsce na jednodniową wycieczkę. Wystarczy czasu nie tylko na zwiedzenie urokliwej starówki, ale również leniwy spacer nad Wisłą czy też miłe chwile przy kawie i tradycyjnych wypiekach.