Wycieczki samolotem

W naszej ofercie wycieczek samolotem znalazły się zarówno city breaki, jak i kilkudniowe wycieczki do takich państw jak Hiszpania, Malta czy Gruzja. Maksimum wrażeń, minimum czasu przeznaczonego na dotarcie do celu.

Turyści odwiedzający Hiszpanię często nie oddalają się od morza, tymczasem jedne z największych atrakcji czekają w głębi kraju. Madryt urzeka dworską architekturą i fascynującymi muzeami, a na przedmieściach czeka bajkowe Toledo.

Słoneczny, śródziemnomorski klimat i urokliwe plaże, w połączeniu ze światowej klasy zabytkami sprawiają, że na Malcie nie sposób się nudzić. To wymarzone miejsce na wycieczkę, podczas której pracownicy zarówno „naładują baterie”, jak i poznają nowe, fascynujące miejsce.

Jednym kojarzy się ze słynnym klubem piłkarskim, innym z arcydziełami Gaudiego. Barcelonę, z dziewięcioma zabytkami na liście UNESCO, wspaniałymi plażami i bogatą ofertą rozrywkową, śmiało można zaliczyć do najciekawszych miast Europy.

Zjawiskowe krajobrazy, historyczne budowle, doskonałe jedzenie… Włochy to raj dla turystów, a to, co w tym kraju najlepsze, znajdziemy oczywiście w stolicy – Rzymie. Na odkrycie czekają zabytki z czasów antycznych, barokowe pałace i fontanny, a także cuda Watykanu.

Zapraszamy do Londynu! W stolicy Wielkiej Brytanii, która nigdy nie zasypia, na turystów czekają nie tylko fascynujące zabytki, jak Pałac Buckingham, Tower czy Opactwo Westminsterskie, ale również niezliczone miejsca na dobrą zabawę, relaks i zakupy..

Miliony turystów przyjeżdżają do Paryża oglądać cuda Luwru, spacerować brzegiem Sekwany, przesiadywać w kawiarniach w cieniu wieży Eiffla... By przenieść się do tego magicznego świata, wystarczą 2 godziny w samolocie!