Wycieczki tematyczne

Nie macie ochoty na tradycyjne zwiedzanie? Wybierzcie się na kurs nurkowania w Chorwacji, podróż szlakiem kuchni włoskiej, wyprawę kutrem rybackim po Bałtyku... Na naszych wycieczkach tematycznych nie sposób się nudzić!

A może by tak na ryby w gronie znajomych? Proponujemy prawdziwą morską przygodę! Uczestnicy wycieczki wejdą na pokład kutra i wypłyną w rejs na Bornholm, podczas którego będą mieli okazję łowić w obfitujących w dorsze duńskich wodach. Nie trzeba być specjalistą! We wszystkim pomoże doświadczona załoga.

Zainteresowani nietypową wycieczką weekendową? Proponujemy relaksacyjny weekend w profesjonalnym hotelu SPA. Szeroka gama ośrodków w całej Polsce sprawia, że naszą propozycję jesteśmy w stanie dostosować do dowolnego miejsca wyjazdu.

Tradycyjne formy integracji Was nudzą? Spróbujcie wspólnie nowego sportu! Tej zimy zapraszamy w Góry Izerskie na krótki kurs narciarstwa biegowego. Proporcje pomiędzy zajęciami sportowymi a czasem na odpoczynek i integrację dostosujemy do Waszych oczekiwań.

Kraje Beneluksu słyną z niezwykłych zabytków, kosmopolitycznej atmosfery, siedzib tak unijnych, jak i międzynarodowych instytucji. Osobom związanym z prawem szczególnie polecamy odwiedzenie Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości oraz Trybunału Sprawiedliwości UE.

Wyzwanie, przygoda, nauka nowego sportu, a to wszystko na zjawiskowym wybrzeżu Chorwacji... Czego chcieć więcej od wyjazdu firmowego? Zapraszamy na profesjonalny, 5-dniowy kurs nurkowania z polskim instruktorem, zakończony przyznaniem międzynarodowych uprawnień.