Wycieczki wielodniowe

Wycieczki autokarowe trwające 4-7 dni to propozycje dla grup, które chcą bez pośpiechu poznać cuda Europy. Taka podróż z pewnością okaże się wyjątkowym przeżyciem i wzmocni więzi między uczestnikami.

Piękna przyroda Roztocza oraz unikalne zabytki historycznych miast leżących na styku kultur – to właśnie Lubelszczyzna. Ten wyjątkowy zakątek wciąż pozostaje nieodkryty przez turystów, a jest zdecydowanie wart odwiedzenia.

Poczuj skandynawski klimat! Podczas wycieczki odkryjemy uroki Rygi i Tallinna, a następnie przeprawimy się promem przez Bałtyk, by poznać dwie fascynujące stolice – Helsinki oraz Sztokholm. Nietypowy środek transportu to atrakcja sama w sobie.

Wspaniała atmosfera i ludzie, zjawiskowe krajobrazy, niezliczona ilość zabytków, doskonałe jedzenie… Słoneczna Toskania gwarantuje doznania zarówno duchowe, jak i całkiem przyziemne – od możliwości podziwiania skarbów renesansu, po degustację win.

Pełna architektonicznych cudów Belgia, malownicza Holandia, znana z tulipanów, wiatraków i swobodnych obyczajów, a może malutki, ale bajecznie bogaty Luksemburg? Odwiedź kraje Beneluksu i sam zdecyduj, który robi na Tobie największe wrażenie.

Jedna podróż, dwie zachwycające stolice położone nad Dunajem. Zasmakuj węgierskiej gościnności w Budapeszcie i poznaj dziedzictwo habsburskiego imperium w Wiedniu. Zabytki, piękne widoki oraz niezapomniane atrakcje czekają na każdym kroku!

Mickiewiczowskie klimaty Wilna i Kowna, strzeliste wieże hanzeatyckiej Rygi, bajkowe baszty Tallina, a do tego szum bałtyckich fal? Wizyta w tak zwanych Krajach Bałtyckich to najlepszy sposób na zasłużony odpoczynek dla pracowników połączony ze zwiedzaniem.

Wycieczka do jednej z najciekawszych, a wciąż mało znanych części Francji. Odkryj szereg miejsc upamiętniających przełomowe walki II wojny światowej, urokliwe wioski rybackie, a nade wszystko, Mont-Saint-Michel, jeden z największych skarbów Europy.

Firmowa wycieczka do Szwajcarii, Prowansji i na Lazurowe Wybrzeże. Znajdzie się czas na podziwianie cudów natury (Jezioro Genewskie, Rousillon), zwiedzanie (Les Baux-de-Provence, Awinion) i oczywiście plażowanie w śródziemnomorskich kurortach (Monako, Nicea).